XEMAR s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.

Kontaktovať XEMAR s.r.o.


Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
JUDr. Milan Mlčal, MBA
JUDr. Milan Mlčal, MBA realitný maklér Telefón: 0915 870 350 E-mail: milan.mlcal@xemar.sk
Mgr. Jozef Štubňa
Mgr. Jozef Štubňa realitný maklér Telefón: 421907476970 E-mail: jozef.stubna@xemar.sk
B.S.B.A. Michal Jarunek
B.S.B.A. Michal Jarunek realitný maklér Telefón: 421907723116 E-mail: michal.jarunek@xemar.sk
XEMAR 1 XEMAR
XEMAR 1 XEMAR realitný maklér Telefón: 421907483256 E-mail: xemar1@xemar.sk
Emília Kuráková
Emília Kuráková realitná maklérka Telefón: 421915974931 E-mail: emilia.kurakova@xemar.sk
Monika Bruchániková
Monika Bruchániková realitná maklérka Telefón: 421944107803 E-mail: monika.bruchanikova@xemar.sk
Denisa Jakimová
Denisa Jakimová realitná maklérka Telefón: 421917227331 E-mail: denisa.jakimova@xemar.sk
Robert Hraško
Robert Hraško realitný maklér Telefón: 0903966776 E-mail: robert.hrasko@xemar.sk
Jozef  Kret
Jozef Kret realitný maklér Telefón: 0915142544 E-mail: jozef.kret@xemar.sk
XEMAR 2 XEMAR
XEMAR 2 XEMAR realitný maklér Telefón: 0915399498 E-mail: xemar2@xemar.sk
Ing. Gabriel Kováčik
Ing. Gabriel Kováčik realitný maklér Telefón: 0907 133 780 E-mail: gabriel.kovacik@xemar.sk
Marián  Kubíny
Marián Kubíny realitný maklér Telefón: 0944 985 107 E-mail: marian.kubiny@xemar.sk
Ing. Emanuel Nôta
Ing. Emanuel Nôta realitný maklér Telefón: 0948 099 191 E-mail: emanuel.nota@xemar.sk
Juraj Škoda
Juraj Škoda realitný maklér Telefón: 0908 193 188 E-mail: juraj.skoda@xemar.sk
Ivan Kotrč
Ivan Kotrč realitný maklér Telefón: 0918 406 656 E-mail: ivan.kotrc@xemar.sk
Martin Neuschl
Martin Neuschl realitný maklér Telefón: 0917 631 674 E-mail: martin.neuschl@xemar.sk
Mgr. Jaroslav Bľanda
Mgr. Jaroslav Bľanda realitný maklér Telefón: 0903 313 836 E-mail: jaroslav.blanda@xemar.sk
Bc. Milota Luptáková
Bc. Milota Luptáková realitná maklérka Telefón: 0902120895 E-mail: milota.luptakova@xemar.sk
Ivana Vavríková
Ivana Vavríková realitná maklérka Telefón: 0918065693 E-mail: ivana.vavrikova@xemar.sk
Peter Kráľ
Peter Kráľ realitný maklér Telefón: 0909 119 802 E-mail: peter.kral@xemar.sk
PaedDr. Žiarna Daniela
PaedDr. Žiarna Daniela realitná maklérka Telefón: 0911 615 737 E-mail: daniela.ziarna@xemar.sk
Andrea Maľová
Andrea Maľová realitná maklérka Telefón: 0908 183 356 E-mail: andrea.malova@xemar.sk
Filip Zaoral
Filip Zaoral realitný maklér Telefón: 0908 622 233 E-mail: filip.zaoral@xemar.sk
Ing. Vladimír Bílek
Ing. Vladimír Bílek realitný maklér Telefón: 0911 560 170 E-mail: vladimir.bilek@xemar.sk
Mgr. Petra Vadkertiová
Mgr. Petra Vadkertiová realitná maklérka Telefón: 0903 971 995 E-mail: petra.vadkertiova@xemar.sk
Mgr. Lukáš Sojka
Mgr. Lukáš Sojka realitný maklér Telefón: 0911 950 910 E-mail: lukas.sojka@xemar.sk
Lukáš Serafín
Lukáš Serafín realitný maklér Telefón: 0903 426 309 E-mail: lukas.serafin@xemar.sk
Igor Mičko
Igor Mičko realitný maklér Telefón: 0918 715 407 E-mail: igor.micko@xemar.sk
Miroslav Bartek
Miroslav Bartek realitný maklér Telefón: 0903 362 955 E-mail: miroslav.bartek@xemar.sk
Juraj Kubek
Juraj Kubek realitný maklér Telefón: 0914 149 953 E-mail: juraj.kubek@xemar.sk
Marcela  Filipková
Marcela Filipková realitná maklérka Telefón: 0917 837 879 E-mail: marcela.filipkova@xemar.sk
Frederik  Fehér
Frederik Fehér realitný maklér Telefón: 0918 525 696 E-mail: frederik.feher@xemar.sk
Annamária Košinová
Annamária Košinová realitná maklérka Telefón: 0902380663 E-mail: annamaria.kosinova@xemar.sk
Ján Matúška
Ján Matúška realitný maklér Telefón: 0905 484 848 E-mail: jan.matuska@xemar.sk
Jana Jakubisová
Jana Jakubisová Telefón: 0905 714 332 E-mail: jana.jakubisova@xemar.sk
Ján Kuric
Ján Kuric Telefón: 0905 940 921 E-mail: jan.kuric@xemar.sk
Július Olšiak
Július Olšiak realitný maklér Telefón: 0907 818 423 E-mail: julius.olsiak@xemar.sk
Jozef Vetter
Jozef Vetter realitný maklér Telefón: 0905 720 114 E-mail: jozef.vetter@xemar.sk
Ing. Eva Jánošková
Ing. Eva Jánošková realitná maklérka Telefón: 0907 106 810 E-mail: eva.janoskova@xemar.sk
Mária Hrušková
Mária Hrušková realitná maklérka Telefón: 0948 232 500 E-mail: maria.hruskova@xemar.sk
Elena  Rybianska
Elena Rybianska realitná maklérka Telefón: 0940 384 052 E-mail: elena.rybianska@xemar.sk
Mgr. Marek Rybiansky
Mgr. Marek Rybiansky realitný maklér Telefón: 0910 768 517 E-mail: marek.rybiansky@xemar.sk
TOPlist TOPlist